68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
M400 5 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
44.57 CLEMENT Kerron USA Fayetteville (USA) 2005-03-12
RE 45.05 SCHÖNLEBE Thomas GDR Sindelfingen (GER) 1988-02-05
RE 45.05 WARHOLM Karsten NOR Glasgow (GBR) 2019-03-02
RP 45.39 PLAWGO Marek Warszawianka Warszawa Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U23) 45.39 PLAWGO Marek Warszawianka Warszawa Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 47.26 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły Toruń 2017-02-12
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 17:20:11 OFICJALNE
400 m M - elim 5 Planowany START: 2024-02-17 10:45 WYSTARTOWANO: 18:24:21
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 65
GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 AZS UMCS Lublin (LU) 47.45 0.199 q U23 5
2 5 326
KLEPACKI Maksymilian 98-11-14 KS Podlasie Białystok (PD) 47.64 0.152 9
3 4 264
KIDOŃ Piotr 00-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 48.79 0.198 15
4 3 333
DĄBROWSKI Piotr 03-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 48.95 0.129 SB U23(7) 16
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 46.71
2 ZIMNY Tymoteusz 98 OŚ AZS Poznań 47.17
3 RZEŹNICZAK Mateusz 98 RKS Łódź 47.28
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 46.24
2 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 46.89
3 ZALEWSKI Karol 93 KS AZS UWM Olsztyn 47.04
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.049623 s. | Mem: 768 kilobytes