68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 14:49:05
WMw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
2.45 SOTOMAYOR Javier CUB Salamanca (ESP) - S 1993-07-27
RE 2.42 THRÄNHARDT Carlo FRG Berlin (GER) 1988-02-26
RP 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sewilla (ESP) 1991-03-10
RP 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Balingen (GER) 1995-02-11
RP 2.37 PARTYKA Artur Skra Warszawa Spała 2000-02-18
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sewilla (ESP) 1991-03-10
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
RP (U18) 2.16 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Łódź 2006-01-06
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 14:49:05 OFICJALNE
Wzwyż M (7bój) - Gr. A Planowany START: 2024-02-17 13:30 ZAKOŃCZENIE: 14:37:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 2.05 wynik inf punkty ... rank
1 1 194
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - o - o o o o o o xxx 2.02 SB 822 1
2 5 191
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - o xo o xo xxx 1.96 SB 767 2
3 8 6
BRZEZIŃSKI Artur 04-02-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - - o o o o o xxx 1.93 U23 740 3
4 2 19
PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - o o o o o xxx 1.90 U23 714 4
5 7 10
JUNG Marcin 04-03-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - o o o o o o xxx 1.87 U23 687 6
6 6 295
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - o xo o xo xxo xxx 1.87 687 5
7 4 291
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - o xo xo xo o xxx 1.84 661 7
8 9 302
MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - o o o o xo xxx 1.81 U23 636 8
9 3 176
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - o - o xxo xxo xxx 1.78 U23 610 9
10 12 101
TROŚCIANKA Hubert 06-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) - - - - xo xxx 1.72 560 10
10 193
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS U23
11 111
SEWIŁO Eryk 03-06-22 MKLA Łęczyca (LD) DNS U23
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.093765 s. | Mem: 768 kilobytes