68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 19:24:10
WKwd 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) - S 1988-06-11
RE 7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U23) 6.47 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Toruń 2023-02-04
RP (U20) 6.41 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Rzeszów 2022-02-12
RP (U20) 6.41 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Toruń 2022-03-06
RP (U18) 6.14 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Toruń 2023-02-04
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 19:24:10 OFICJALNE
W dal K (5bój) - Gr. A Planowany START: 2024-02-17 17:15 ZAKOŃCZENIE: 17:42:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty ... rank
1 5 501
BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 5.96
x
5.93
5.96
U23 837 1
2 11 172
SŁOCKA Julia 01-02-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.91
5.70
5.89
5.91
822 2
3 10 380
LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) x
5.68
5.88
5.88
813 3
4 4 460
MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) 5.84
5.66
5.68
5.84
U23 801 4
5 1 17
NOWAK Nadia 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4.99
x
5.64
5.64
U23 741 5
6 9 174
SURA Kornelia 02-06-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.58
5.50
x
5.58
U23 723 6
7 7 377
GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 SKLA Sopot (PM) 5.28
5.36
5.38
5.38
U23 665 7
8 6 93
KUCZMYŁO Olga 03-07-19 AZS-AWF Gorzów (LB) 4.80
4.95
4.89
4.95
U23 546 8
9 3 299
KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.64
x
x
4.64
U23 464 9
2 373
BIELSKA Edyta 01-06-17 SKLA Sopot (PM) x
x
x
NM
8 502
KONIECZKO Martyna 05-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP)


DNS
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.126245 s. | Mem: 768 kilobytes