68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:46:23
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
6.23 DUPLANTIS Armand SWE Eugene (USA) - S 2023-09-17
RE 6.22 DUPLANTIS Armand SWE Clermont-Ferrand (FRA) 2023-02-25
RP 6.00 LISEK Piotr OSOT Szczecin Poczdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.86 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Gandawa (BEL) 2011-02-13
RP (U20) 5.42 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa Toruń 2023-02-19
RP (U18) 5.31 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Spała 2022-02-05
 

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:46:23 OFICJALNE
Tyczka M Planowany START: 2024-02-18 18:33 ZAKOŃCZENIE: 20:36:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 4.30 4.60 4.80 5.00 5.20 5.40 5.50 5.60 5.70 5.75 5.80 5.85 wynik inf
1 7 506
LISEK Piotr 92-08-16 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - o - o x- o o xxx 5.80
2 4 21
SOBERA Robert 91-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - o o x- o o x- xx 5.75 SB
3 12 396
KEMPSKI Filip 02-09-12 KS AZS AWF Katowice (SL) - - - - o xxx 5.20 U23(1)
4 9 402
MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 KS AZS AWF Katowice (SL) - - - o xo xxx 5.20 =PB U23(2)
5 3 476
WOŁOSZYN Piotr 07-07-14 SL Olimpia Poznań (WP) o o xo xxx 4.80
6 2 431
POCHOPIEŃ Nikodem 04-11-04 KKL Kielce (SK) - o xxo xxx 4.80 U23(3)
7 8 475
POŚPIECH Paweł 06-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) o xo xxo xxx 4.80 =PB
8 1 473
CZERNIAK Przemysław 84-03-27 SL Olimpia Poznań (WP) o o xxx 4.60 =SB
9 11 388
MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) xo o xxx 4.60 =PB U23(4)
10 6 24
ŻYŁA Rafał 02-10-09 KS AZS AWF Wrocław (DS) o xo xxx 4.60 =PB U23(5)
10 110
DUDKA Filip 06-08-31 MKLA Łęczyca (LD) xxx NM
5 261
FURSEWICZ Eryk 03-02-24 KS AZS AWF Kraków (MA) DNS U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.61
2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.41
3 PAWLIK Karol 94 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.31
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.62
2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.52
3 GAWENDA Michał 05 KS Warszawianka W-wa 5.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1139598 s. | Mem: 768 kilobytes