68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:41:29
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
23.56 CROUSER Ryan USA Los Angeles (USA) - S 2023-05-27
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:41:29 OFICJALNE
Kula M Planowany START: 2024-02-17 20:35 ZAKOŃCZENIE: 21:30:00 DEKORACJA 22:15
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 416
HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 18.98 19.22 20.20 19.64 19.96 20.12 20.20
2 8 162
MAZUR Szymon 98-09-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 19.11 19.09 19.11 x x x 19.11
3 9 148
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 18.54 x x 18.95 18.65 18.82 18.95 PB
4 7 369
KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 18.39 18.45 18.22 18.62 x x 18.62 SB
5 10 368
HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 16.03 15.73 16.13 x x 16.77 16.77 U23(1)
6 4 331
STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.07 16.28 x 15.34 16.07 x 16.28 U23(2)
7 1 492
RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.39 15.72 15.75 15.55 x 15.61 15.75 U23(3)
8 5 293
BUCHWALD Jakub 04-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.63 15.75 15.56 15.26 x 15.45 15.75 U23(4)
9 12 447
RODZIAK Damian 03-01-27 LUKS Orkan Września (WP) 15.32 15.63 15.45 15.63 U23(5)
10 6 478
RODZIAK Karol 04-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 14.51 x 15.27 15.63 U23(6)
11 3 348
GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.80 14.60 x 14.60
11 481
WITA Patryk 04-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNS U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.53
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.07
3 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej Puck 19.19
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.55
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.09
3 MAZUR Szymon 98 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 18.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1075559 s. | Mem: 768 kilobytes