68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
M800 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE 1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RP 1:44.57 KSZCZOT Adam RKS Łódź Liévin (FRA) 2012-02-14
RP (U23) 1:46.00 KSZCZOT Adam RKS Łódź Düsseldorf (GER) 2010-02-03
RP (U20) 1:46.89 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2022-02-22
RP (U18) 1:51.52 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-01-28
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:41:49 OFICJALNE
800 m M - FINAŁ Planowany START: 2024-02-18 18:25 WYSTARTOWANO: 18:24:58
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 8 / 6 139
BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:46.78 SB
2 7 / 5 49
SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:47.20 PB
3 2 / 2 68
KITLIŃSKI Bartosz 04-06-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:48.02 PB U23(1)
4 5 / 4 484
LEWALSKI Kacper 03-05-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:48.32 U23(2)
5 6 / 4 601
DOBEK Patryk 94-02-13 MKL Szczecin (ZP) 1:49.05
6 1 / 1 452
CHMIELARZ Jakub 02-09-04 OŚ AZS Poznań (WP) 1:49.29 U23(3)
7 3 / 2 175
SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:49.70 PB
8 4 / 3 52
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:51.31
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:51.59
2 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:51.87
3 WYDERKA Maciej 02 AZS-AWF Katowice 1:51.87
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 KS AZS AWF Warszawa 1:48.51
2 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:49.70
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0774391 s. | Mem: 768 kilobytes