68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:23:13
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zürich (SUI) - S 2009-08-28
RE 5.01 ISINBAYEVA Yelena RUS Stockholm (SWE) 2012-02-23
RP 4.85 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paryż (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.60 PYREK Monika MKL Szczecin Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 4.22 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz Spała 2015-02-07
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
 

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:23:13 OFICJALNE
Tyczka K Planowany START: 2024-02-17 19:10 ZAKOŃCZENIE: 21:07:00 DEKORACJA 21:38
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.40 3.60 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.25 wynik inf
1 10 14
ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - o o o o xxx 4.20 PB
2 11 415
CHAMOT Maja 03-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) - - - - - o o xxo xxx 4.20 =PB U23(1)
3 12 505
GABORSKA Zofia 04-08-04 OSOT Szczecin (ZP) - - - o o o o xx- x 4.10 U23(2)
4 3 364
KASZUBA Agnieszka 98-08-31 KL Gdynia (PM) - - - - - o xo xxx 4.10
5 7 379
KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - - - - - o xxx 4.00
6 8 271
MIREK Katarzyna 98-04-27 KS AZS AWF Kraków (MA) - - - xxo - xo xxx 4.00 =PB
7 5 45
KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o - xxo xxx 4.00 =PB
8 6 360
TYSZKO Laura 07-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - xo o o o xxx 3.90 =PB
9 4 427
BISKUPSKA Natalia 05-08-16 KKL Kielce (SK) - - xxo xxo xxx 3.80
10 1 44
IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o xxx 3.60 U23(3)
11 9 365
TORLIŃSKA Julia 08-07-22 KL Gdynia (PM) - o xo xxx 3.60
12 2 428
JASTRZĄB Zofia 06-12-19 KKL Kielce (SK) - - xxo xxx 3.60
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.10
2 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 4.10
3 BERNSTEIN Naama 93 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 4.10
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.25
2 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 4.20
3 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 4.00
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1121602 s. | Mem: 768 kilobytes