66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 17:28:36
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
msc klub suma
1 SKLA Sopot (PM) 3 2 5
2 AZS-AWF Katowice (SL) 3 1 2 6
3 KS AZS AWF Kraków (MA) 3 1 1 5
4 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 2 1 3
5 AZS UMCS Lublin (LU) 2 3 5
6 UKS Barnim Goleniów (ZP) 2 2
7 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 3 3 7
8 AZS Łódź (LD) 1 2 3
9 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1 2
10 KKL Kielce (SK) 1 1 2
10 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1 2
10 LKS Pszczyna (SL) 1 1 2
10 MKL Toruń (KP) 1 1 2
14 KL Gdynia (PM) 1 1
14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1
14 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 1
14 KS Agros Zamość (LU) 1 1
14 MKS Inowrocław (KP) 1 1
14 OSOT Szczecin (ZP) 1 1
14 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 1
21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2 1 3
21 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2 1 3
21 OŚ AZS Poznań (WP) 2 1 3
24 KS Podlasie Białystok (PD) 2 2
24 Kraków Athletics Team (MA) 2 2
24 MKL Szczecin (ZP) 2 2
27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 2 3
28 RLTL Optima Radom (MZ) 1 1 2
29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1
29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
29 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 1
29 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 1
33 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 2 2
34 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 1
34 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 1
34 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 1
34 MKS Agros Chełm (LU) 1 1
34 MLKL Płock (MZ) 1 1
34 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 1
34 RKS Łódź (LD) 1 1
34 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.0806811 s. | Mem: 768 kilobytes