65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 19:23:10
M3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
7:24.90 KOMEN Daniel KEN Budapest (HUN) 1998-02-06
RE 7:32.41 SANCHEZ Sergio ESP Valencia (ESP) 2010-02-13
RP 7:49.26 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok Sopot 2014-02-23
RP (U23) 7:54.04 SHEGUMO Yared Polonia Warszawa Lipsk (GER) 2004-02-14
RP (U20) 8:13.82 CHABOWSKI Marcin WEJHER Wejherowo Spała 2004-01-24
Min. HME 8:00.00 Toruń 2021-03-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-21 19:23:10
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-21 18:50 WYSTARTOWANO: 18:48:15 DEKORACJA 19:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 505 ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 7:58.78 PB 1
2 6 222 WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 8:01.13 U23 (1) 2
3 5 93 ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 8:07.57 PB U23 (2) 3
4 4 73 SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń (KP) 8:12.63 PB U23 (3) 4
5 8 24 CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 8:14.77 PB U23 (4) 5
6 9 132 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 8:20.87 PB 6
7 2 417 MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 8:26.04 PB U23 (5) 8
8 10 359 ZBLEWSKI Tadeusz 84-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 8:29.15 9
9 11 136 CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 RKS Łódź (LD) 8:32.03 U23 (6) 10
10 7 253 RAPTA Paweł 00-12-18 Kraków Athletics Team (MA) 8:51.02 U23 (9) 17
1 302 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 8:16.00
2 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 8:20.78
3 PANKRATOW Paweł 95 MKS Hermes Gryfino 8:22.46
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 CZERWIŃSKI Adam 88 UKS Lider Siercza 8:17.76
2 JARCZOK Bartosz 99 AZS-AWF Katowice 8:20.71
3 TOPOLNICKI Szymon 94 AZS-AWF Katowice 8:21.36
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.035235166549683 s.