68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
K200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
21.87 OTTEY Merlene JAM Liévin (FRA) 1993-02-13
RE 22.10 PRIVALOVA Irina RUS Liévin (FRA) 1995-02-19
RP 22.69 KASPRZYK Ewa Olimpia Poznań Budapeszt (HUN) 1988-03-06
RP (U23) 23.22 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. Toruń 2022-03-06
RP (U20) 23.87 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Toruń 2018-02-11
RP (U18) 24.53 SEŃ Martyna KS Agros Zamość Spała 2022-01-23
RP (U18) 24.51* JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów Wrocław 2024-02-11
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-18 12:46:49 OFICJALNE
200 m K - elim 1 Planowany START: 2024-02-18 11:55 WYSTARTOWANO: 11:54:49
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 406
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 23.76 0.202 q PB 4
2 6 316
ZWOLIŃSKA Judyta 02-08-30 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 23.98 0.173 q U23 6
3 94
LESIEWICZ Kornelia 03-08-14 AZS-AWF Gorzów (LB) DNS U23
4 16
MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 23.22
2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 23.66
3 JASTRZĄB Izabela 00 MKS Agros Chełm 24.07
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 23.37
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.50
3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 23.54
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.194293 s. | Mem: 1.25 megabytes