68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-27 19:27:32
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) - S 1991-08-30
RE 8.71 BAYER Sebastian GER Torino (ITA) 2009-03-08
RP 8.18 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18 STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-07
RP (U23) 8.01 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2007-02-23
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin Wawel Kraków Brzeszcze 2004-01-10
RP (U18) 7.36 JASZCZUK Tomasz Pogoń Siedlce Spała 2009-02-02
RP (U18) 7.44* GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa Warszawa 2024-02-03
RP (U18) 7.55* GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa Wrocław 2024-02-10
 

Data aktualizacji: 2024-02-27 19:27:32 OFICJALNE
W dal M Planowany START: 2024-02-18 20:10 ZAKOŃCZENIE: 21:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 55
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 7.42
7.24
7.06
7.48
7.70
7.76
7.76
PB
2 12 71
KUCH Andrzej 91-10-27 AZS UMCS Lublin (LU) 7.33
7.53
x
7.33
7.55
7.62
7.62
3 9 80
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
7.57
x
x
x
x
7.57
SB
4 3 145
GĄBKA Bartosz 99-05-27 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.20
x
7.45
x
7.13
x
7.45
SB
5 7 9
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.16
7.36
7.37
7.15
7.41
7.12
7.41
=SB
6 4 199
PTASIEWICZ Jakub 05-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 7.07
7.20
7.34
7.33
x
7.26
7.34
PB
7 5 477
KACZOR Marcin 04-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 6.97
x
6.72
x
x
7.19
7.19
PB U23(1)
8 1 147
GŁASZCZKA Szymon 05-01-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.93
x
x
6.70
6.91
6.63
6.93
9 10 320
RÓG Jakub 04-08-22 LKS Stal Mielec (PK) x
6.70
6.61



6.70
U23(2)
10 8 156
KOSMOWSKI Szymon 06-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.66
x
6.54



6.66
6 149
GROCHOWSKI Krzysztof 07-01-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
x
x



NM
11 346
BUTRA Tobiasz 05-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
x
r



NM
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 8.01
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.52
3 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.49
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 7.57
2 KUCH Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 7.53
3 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.52
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.114305 s. | Mem: 1.25 megabytes