64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 15:31:05
WMw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
2.43 SOTOMAYOR Javier CUB Budapest (HUN) 1989-03-04
RE 2.42 TRAENHARDT Carlo FRG Berlin (GER) 1988-02-26
RE (U20) 2.28 DMITRIK Aleksey RUS Samara (RUS) 2003-01-26
RP 2.37i PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sewilla (ESP) 1991-03-10
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-29 15:31:05
Wzwyż M (7bój) Planowany START: 2020-02-29 14:00 ZAKOŃCZENIE: 14:56:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 2.05 2.08 wynik inf punkty rank
1 6 127
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - o - o o o o xxo o xxx 2.05 SB 850 1
2 2 125
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - o - - o o o o o xxx 2.02 PB U23 822 2
3 3 275
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) o - o o xo o xxo xxx 1.84 PB U23 661 3
3 4 186
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - o - o o xo xxo xxx 1.84 661 3
5 1 143
BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o - o o o o xxx 1.81 =PB U23 636 5
6 7 105
KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o o xxx 1.72 560 6
7 5 99
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o xo xxx 1.72 U23 560 7
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.050973176956177 s.