65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 19:26:58
WM1000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
2:14.20 SOULEIMAN Ayanleh DJI Stockholm (SUI) 2016-02-17
RE 2:14.96 KIPKETER Wilson DEN Stuttgart (GER) 2000-02-20
RP 2:17.67 LEWANDOWSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz Metz (FRA) 2014-03-01
RP (U20) 2:23.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom Spała 2017-01-28
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-21 19:26:58
1000 m M (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-21 19:24 WYSTARTOWANO: 19:21:32
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 9 213 WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2:44.68 822 1
2 5 178 KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:52.95 735 2
3 8 211 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2:53.09 734 3
4 7 307 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2:56.94 695 4
5 3 125 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 2:58.88 U23 675 5
6 4 448 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3:05.28 U23 613 6
7 1 483 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3:08.09 U23 587 7
8 2 447 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 3:09.72 U23 572 8
9 6 349 BARAN Patryk 98-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3:10.46 565 9
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.038557052612305 s.