63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 18:05:06
WM1000 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
12:10  Tyczka M (7bój) 
12:25  3000 m ch K  [s]
12:45  5000 m ch M  [s]
16:10  W dal K 
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:03  3000 m K  [s]
17:20  3000 m M  [s]
17:30  W dal M 
17:38  400 m K  [F]
17:45  400 m M  [F]
17:53  1000 m M (7bój)  [s]
18:00  7-bój M 
18:08  200 m K  [F]
18:15  200 m M  [F]
18:25  60 m pł M  [el]
18:35  Kula M 
18:42  4x200 m K  [s]
19:00  4x200 m M  [s]
19:18  800 m K  [F]
19:25  800 m M  [F]
19:35  60 m pł M  [F]
19:46  4x400 m Mix  [s]
EVENT RECORDS
2:14.96i KIPKETER Wilson DEN Birmingham (GBR) 2000-02-20
2:14.20i* SOULEIMAN Ayanleh DJI Stockholm (SUI) 2016-02-17
RE 2:14.96i KIPKETER Wilson DEN Stuttgart (GER) 2000-02-20
RP 2:17.67 LEWANDOWSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz Metz (FRA) 2014-03-01
RP (U20) 2:23.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom Spała 2017-01-28
RP (U18) 2:26.11 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz Spała 2017-01-28
RP (U18) 2:25.88 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-02-04
 
 Bieg 1  Summary

Last Changes: 2019-02-17 18:05:06
1000 m M (7bój) - Bieg 1 START: 2019-02-17 17:53 STARTED: 17:54:37
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Points Rank
1 5 131
KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:41.92 SB 852 1
2 8 151
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2:51.63 749 2
3 3 148
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2:52.30 PB 742 3
4 4 126
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:52.72 PB 737 4
5 6 64
WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2:56.54 699 5
6 7 4
JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2:56.99 PB 694 6
1 121
ABRAMOWSKI Rafał 95-02-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNF
2 229
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.043972015380859 s.