64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 17:45:38
WKwd 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RE 7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RE (U20) 6.79 MARINCU Florentina ROU Praga (CZE) 2015-03-07
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U23) 6.40 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk Spała 2008-02-16
RP (U23) 6.40 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Spała 2012-02-25
RP (U20) 6.38 KLISOWSKA Katarzyna MKS-MOS Wrocław Spała 2002-01-18
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-29 17:45:38
W dal K (5bój) Planowany START: 2020-02-29 15:05 ZAKOŃCZENIE: 15:28:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 40
SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5.77
5.93
5.70
5.93 SB U23 828 1
2 6 238
LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) 5.66
5.87
x
5.87 PB 810 2
3 2 126
MIKOŁAJCZYK Izabela 90-09-04 KS Warszawianka W-wa (MZ) x
5.70
x
5.70 759 3
4 5 15
SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5.65
3.97
5.42
5.65 744 4
5 3 144
KOSTRZEWSKA Barbara 98-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5.54
x
5.30
5.54 =SB U23 712 5
6 1 124
CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) x
5.04
5.18
5.18 U23 609 6
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.0591721534729 s.