68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE 1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RP 1:44.57 KSZCZOT Adam RKS Łódź Liévin (FRA) 2012-02-14
RP (U23) 1:46.00 KSZCZOT Adam RKS Łódź Düsseldorf (GER) 2010-02-03
RP (U20) 1:46.89 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2022-02-22
RP (U18) 1:51.52 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-01-28
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 17:20:11 OFICJALNE
800 m M - elim 1 Planowany START: 2024-02-17 12:20 WYSTARTOWANO: 12:21:22
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 / 6 49
SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:50.61 Q 4
2 5 / 5 68
KITLIŃSKI Bartosz 04-06-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:51.00 Q U23 5
3 4 / 4 429
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:52.42 9
4 3 / 3 422
CITAK Miłosz 03-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1:52.73 U23(4) 10
5 2 / 2 60
POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 1:53.68 SB U23(5) 12
6 1 / 1 134
ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:55.41 14
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:51.59
2 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:51.87
3 WYDERKA Maciej 02 AZS-AWF Katowice 1:51.87
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 KS AZS AWF Warszawa 1:48.51
2 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:49.70
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0678461 s. | Mem: 768 kilobytes