64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 20:09:08
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE 1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE (U20) 1:48.39 SOM Bram NED Den Haag (NED) 1999-01-23
RP 1:44.57 KSZCZOT Adam RKS Łódź Lievin (FRA) 2012-02-14
RP (U23) 1:46.00 KSZCZOT Adam RKS Łódź Düsseldorf (GER) 2010-02-03
RP (U20) 1:49.42 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek Toruń 2015-02-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-29 20:49:46
800 m M - elim 1 Planowany START: 2020-02-29 20:35 WYSTARTOWANO: 20:35:26
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 91
BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 1:52.46 Q 1
2 3 225
TANAŚ Patryk 00-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:52.62 Q PB U23 2
3 4 87
SZYMAŃSKI Marek 91-10-27 MKLA Łęczyca (LD) 1:53.29 q 3
4 2 351
PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 1:54.61 q 7
5 1 106
LEC Dawid 99-08-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:55.67 U23(4) 9
6 6 172
ZIĘBA Szymon 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:56.38 U23(5) 11
7 2 134
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL ZTE Radom (MZ) 1:58.67 U23(7) 13
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.64
2 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:50.94
3 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 1:51.19
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 KSZCZOT Adam 89 RKS Łódź 1:48.08
1 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 1:50.57
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.23
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.11669397354126 s.