65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 13:19:14
M5ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
18:07.08 SHCHENNIKOV Mikhail RUS Moscow (RUS) 1995-02-14
RE 18:07.08 SHCHENNIKOV Mikhail RUS Moscow (RUS) 1995-02-14
RP 18:32.09 KORZENIOWSKI Robert AZS-AWF Katowice Spała 1993-02-21
RP (U23) 19:25.24 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Spała 1994-02-27
RP (U20) 20:00.33 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Spała 1992-02-16
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-21 13:19:14
5000 m ch M - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-21 12:20 WYSTARTOWANO: 12:19:52 DEKORACJA 15:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 319 AUGUSTYN Rafał 84-05-14 LKS Stal Mielec (PK) 19:36.85 ^ 1
2 10 310 TOMALA Dawid 89-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 19:50.84 2
3 6 416 JELONEK Jakub 85-07-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 19:52.45 ^ 3
4 5 248 NIEDZIAŁEK Łukasz 00-03-15 WLKS Nowe Iganie (MZ) 20:27.34 U23 (1) ~ 4
5 8 79 FEDACZYŃSKI Rafał 80-12-03 AZS UMCS Lublin (LU) 20:28.83 ~ 5
6 7 386 BRZOZOWSKI Artur 85-03-29 AZS-AWF Katowice (SL) 20:30.25 ~^ 6
7 4 482 NOWAK Mateusz 96-05-06 UKS Skoczek Skoki (WP) 20:41.16 PB ~^^ 7
8 3 76 SCHIEDEL Arkadiusz 00-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 22:16.50 PB U23 (2) 8
9 1 104 BARANOWSKI Michał 98-03-04 MKS Unia Hrubieszów (LU) 23:30.61 ~ 9
10 2 74 OCZKOŚ Miłosz 01-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 23:54.99 PB U23 (3) 10
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 TOMALA Dawid 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 19:26.32
2 AUGUSTYN Rafał 84 LKS Stal Mielec 19:35.29
3 BRZOZOWSKI Artur 85 AZS-AWF Katowice 19:44.57
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 TOMALA Dawid 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 19:42.96
2 AUGUSTYN Rafał 84 LKS Stal Mielec 19:50.18
3 NIEDZIAŁEK Łukasz 0 WLKS Nowe Iganie 19:54.35
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.032770872116089 s.