63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 13:14:13
M5ch 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
12:10  Tyczka M (7bój) 
12:25  3000 m ch K  [s]
12:45  5000 m ch M  [s]
16:10  W dal K 
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:03  3000 m K  [s]
17:20  3000 m M  [s]
17:30  W dal M 
17:38  400 m K  [F]
17:45  400 m M  [F]
17:53  1000 m M (7bój)  [s]
18:00  7-bój M 
18:08  200 m K  [F]
18:15  200 m M  [F]
18:25  60 m pł M  [el]
18:35  Kula M 
18:42  4x200 m K  [s]
19:00  4x200 m M  [s]
19:18  800 m K  [F]
19:25  800 m M  [F]
19:35  60 m pł M  [F]
19:46  4x400 m Mix  [s]
EVENT RECORDS
18:07.08i SHCHENNIKOV Mikhail RUS Moscow (RUS) 1995-02-14
RE 18:07.08i SHCHENNIKOV Mikhail RUS Moscow (RUS) 1995-02-14
RP 18:32.09 KORZENIOWSKI Robert AZS-AWF Katowice Spała 1993-02-21
RP (U20) 20:00.33 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Spała 1992-02-16
RP (U18) 20:46.05 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie Toruń 2017-02-13
 
 Bieg 1

Last Changes: 2019-02-17 13:14:13
5000 m ch M - Bieg 1 START: 2019-02-17 12:45 STARTED: 12:46:16
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country Mark
1 9 236
TOMALA Dawid 89-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 19:26.32
2 7 243
AUGUSTYN Rafał 84-05-14 LKS Stal Mielec (PK) 19:35.29
3 1 295
BRZOZOWSKI Artur 85-03-29 AZS-AWF Katowice (SL) 19:44.57 ~
4 6 79
FEDACZYŃSKI Rafał 80-12-03 AZS UMCS Lublin (LU) 19:59.28 ~
5 5 320
JELONEK Jakub 85-07-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 20:16.92
6 4 190
NIEDZIAŁEK Łukasz 00-03-15 WLKS Nowe Iganie (MZ) 20:29.21 PB
7 8 308
SIKORA Rafał 87-02-17 AZS-AWF Katowice (SL) 20:29.56
8 3 71
KLONOWSKI Adrian 97-01-08 LKS Vectra Włocławek (KP) 21:23.09 PB
9 2 180
CYNGOT Jacek 96-06-09 UKS Olimp Kozienice (MZ) 23:12.74 PB ^

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.038465976715088 s.