64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 18:34:19
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:40  200 m M  [el]
12:05  Tyczka M (7bój) 
17:00  60 m pł M  [el]
17:10  W dal K 
18:05  60 m pł M  [F]
18:10  Tyczka M 
18:20  200 m K  [F]
18:30  200 m M  [F]
18:40  400 m K  [F]
18:40  Wzwyż K 
18:50  400 m M  [F]
19:00  1000 m M (7bój)  [s]
19:04  7-bój M  [Podsumowanie]
19:05  W dal M 
19:10  3000 m K  [s]
19:15  Kula M 
19:25  800 m K  [F]
19:45  3000 m M  [s]
20:05  800 m M  [F]
20:15  4x200 m K  [s]
20:25  4x200 m M  [s]
20:35  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
19.92 FREDERICKS Frankie NAM Lievin (FRA) 1996-02-18
RE 20.25 CHRISTIE Linford GBR Lievin (FRA) 1995-02-19
RE (U20) 21.04 ADIGIDA Onyema NED Apeldoorn (NED) 2018-02-11
RP 20.55 URBAŚ Marcin WARSZAWIANKA Wieden (AUT) 2002-03-01
RP (U23) 20.66 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2015-02-22
RP (U20) 21.11 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Toruń 2017-02-11
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-03-01 12:23:20
200 m M - elim 1 Planowany START: 2020-03-01 11:40 WYSTARTOWANO: 11:39:38
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 45
ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 21.79 0.181 q U23 6
2 3 173
ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.02 0.171 PB 9
3 4 211
SACHARCZUK Radosław 93-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) 22.81 0.193 14
6 65
KOPEĆ Dominik 95-03-05 KS Agros Zamość (LU) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 SMOSARSKI Dominik 99 KS AZS UWM Olsztyn 21.28
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.33
3 KOWALUK Dariusz 96 AZS-AWF Warszawa 21.39
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 ZALEWSKI Karol 93 KS AZS UWM Olsztyn 20.64
2 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 21.19
3 ADAMSKI Przemysław 96 WKS Flota Gdynia 21.58
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.05615496635437 s.