68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 18:48:41
WM60 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia 
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
6.34 COLEMAN Christian USA Albuquerque (USA) 2018-02-18
RE 6.41 JACOBS Lamont Marcell ITA Beograd (SRB) 2022-03-19
RP 6.51 WORONIN Marian Legia Warszawa Liévin (FRA) 1987-02-21
RP (U23) 6.57 NOWAK Marcin AZS Kraków Maebashi (JPN) 1999-03-07
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
RP (U20) 6.68* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Stockholm (SWE) 2024-02-03
RP (U20) 6.61* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Wrocław 2024-02-10
RP (U18) 6.82 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Spała 2022-01-23
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 10:19:02
60 m M (7bój) Planowany START: 2024-02-17 10:00 WYSTARTOWANO: 10:02:19
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty ... rank
1 5 1 101
TROŚCIANKA Hubert 06-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 7.04 868 1
2 6 1 194
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.08 SB 854 2
3 3 1 19
PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.18 U23 819 3
4 2 1 291
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.20 813 4
5 7 1 295
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.24 799 5
6 4 1 191
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.34 YC 765 6

1 5 2 176
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.26 U23 792 1
2 4 2 6
BRZEZIŃSKI Artur 04-02-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.29 U23 782 2
3 6 2 193
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.35 U23 762 3
4 3 2 10
JUNG Marcin 04-03-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.36 U23 759 4
5 7 2 302
MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.45 U23 729 5
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.495909 s. | Mem: 1.25 megabytes