65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 11:09:42
WM60 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
6.34 COLEMAN Christian USA Albuquerque (USA) 2018-02-18
RE 6.42 CHAMBERS Dwain GBR Turin (ITA) 2009-03-07
RP 6.51 WORONIN Marian LEGIA Warszawa Lievin (FRA) 1987-02-21
RP (U23) 6.57 NOWAK Marcin AZS Kraków Maebashi (JPN) 1999-03-07
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
Min. HME 6.68 Toruń 2021-03-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 11:09:42
60 m M (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-20 11:00 WYSTARTOWANO: 11:03:45
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 1 213 WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.94 0.124 =PB 904 1
1 5 2 349 BARAN Patryk 98-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.02 0.163 =PB 875 2
2 5 1 448 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 7.09 0.150 PB U23 TR 39.8.3 851 3
3 3 1 307 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.17 0.161 823 4
4 6 1 211 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.35 0.232 762 5
5 7 1 447 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 7.36 0.134 SB U23 759 6
2 4 2 125 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 7.40 0.170 U23 745 7
3 3 2 178 KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.54 0.169 700 8
4 6 2 483 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 7.65 0.181 U23 665 9
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.035631895065308 s.