64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 20:40:37
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:40  200 m M  [el]
12:05  Tyczka M (7bój) 
17:00  60 m pł M  [el]
17:10  W dal K 
18:05  60 m pł M  [F]
18:10  Tyczka M 
18:20  200 m K  [F]
18:30  200 m M  [F]
18:40  400 m K  [F]
18:40  Wzwyż K 
18:50  400 m M  [F]
19:00  1000 m M (7bój)  [s]
19:04  7-bój M  [Podsumowanie]
19:05  W dal M 
19:10  3000 m K  [s]
19:15  Kula M 
19:25  800 m K  [F]
19:45  3000 m M  [s]
20:05  800 m M  [F]
20:15  4x200 m K  [s]
20:25  4x200 m M  [s]
20:35  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
8.79 LEWIS Carl USA New York (USA) 1984-01-27
RE 8.71 BAYER Sebastian GER Turin (ITA) 2009-03-08
RE (U20) 7.89 EMMYIAN Robert URS Goteborg (GER) 1984-03-04
RP 8.18i STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-08
RP (U23) 8.01 STARZAK Marcin AZS Kraków Chemnitz (GER) 2007-02-23
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
 

Data aktualizacji: 2020-03-01 20:40:37
W dal M Planowany START: 2020-03-01 19:05 ZAKOŃCZENIE: 20:22:00 DEKORACJA 20:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 9 178
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 5.35
x
7.80
x
x
7.67
7.80 PB U23(1)
2 4 72
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.20
x
7.46
7.29
7.77
x
7.77 PB U23(2)
3 11 221
KAŃSKI Norbert 98-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.56
7.70
x
x
x
x
7.70 PB U23(3)
4 2 268
TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.10
7.39
x
7.49
7.42
7.61
7.61 SB
5 1 5
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.44
7.47
7.37
x
7.16
7.06
7.47
6 10 100
GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
7.24
7.43
x
6.82
x
7.43 U23(4)
7 6 54
HOFFMANN Karol 89-06-01 AZS UMCS Lublin (LU) x
7.41
7.22
7.33
x
x
7.41
8 8 49
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 7.25
x
7.06
7.06
x
x
7.25 U23(5)
9 7 46
KALINOWSKI Michał 93-08-31 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6.62
x
7.12



7.12
10 12 205
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) x
x
7.07



7.07
11 3 183
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
5.03
6.45



6.45
5 222
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
r




NM U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 7.93
2 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.77
3 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.73
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.73
2 HOFFMANN Karol 89 MKS Aleksandrów Łódzki 7.48
3 KAŃSKI Norbert 98 AZS-AWFiS Gdańsk 7.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.046018123626709 s.