65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 17:07:55
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
22.66 BARNES Randy USA Los Angeles (USA) 1989-01-20
22.82* CROUSER Ryan USA Fayetteville, AR (USA) 2021-01-24
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
Min. HME 20.85 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 17:07:55
Kula M Planowany START: 2021-02-21 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:55:00 DEKORACJA 17:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 11 420 HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 19.64 20.60 x 20.77 x 19.51 20.77
2 8 409 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) 19.52 20.12 20.01 20.32 19.88 20.45 20.45 SB
3 9 485 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 19.77 19.54 19.62 x x x 19.77
4 5 90 ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) 19.04 19.13 x x 19.07 18.87 19.13 SB
5 6 362 KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 18.96 18.66 x 18.42 x x 18.96 SB
6 10 430 MAZUR Szymon 98-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 18.10 18.69 18.23 18.73 18.38 18.15 18.73 SB
7 4 250 PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.61 18.53 x x x x 18.61 SB
8 2 247 GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.43 x x x x x 18.43
9 3 171 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 17.39 x 17.39 U23 (1)
10 12 493 MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 17.34 x 16.99 17.34 U23 (2)
11 1 41 KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 16.16 16.01 16.51 16.51 PB U23 (3)
7 251 WALENDA Michał 97-07-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) x x x NM
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.92
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 20.78
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.23
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.24
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.16
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.07
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.044270992279053 s.