68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 21:59:14
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) - S 1987-08-30
RE 2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RP 2.02 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.94 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 TRYLIŃSKA (KRAWCZUK) Elżbieta AZS Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2003-03-02
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
RP (U18) 1.85 KRAWCZUK Elżbieta AZS Białystok Warszawa 1977-02-20
RP (U18) 1.85 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2000-02-18
 

Data aktualizacji: 2024-02-18 21:59:14 OFICJALNE
Wzwyż K Planowany START: 2024-02-18 17:30 ZAKOŃCZENIE: 19:24:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.61 1.66 1.71 1.76 1.80 1.84 1.88 1.92 1.97 2.00 wynik inf
1 6 375
BORYS Paulina 98-05-14 SKLA Sopot (PM) - - o o o o xxx 1.84
2 1 310
MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - o xxo xo xxx 1.80
3 4 315
WYSOCKA Alicja 03-03-05 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o xxo xxx 1.76 SB U23(1)
4 10 30
GAŁKA Anna 03-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) o o o xxx 1.71 PB U23(2)
4 11 22
STEFANIUK Weronika 00-02-23 KS AZS AWF Wrocław (DS) o o o xxx 1.71 SB
6 2 298
KOKOT Katarzyna 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o xo xxx 1.71 U23(3)
6 7 437
DUTKIEWICZ Julia 98-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o o xo xxx 1.71 SB
8 5 83
JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KU AZS AWP w Lublinie (LU) o o xxo xxx 1.71 SB U23(4)
9 3 338
GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) o o xxx 1.66
9 8 251
GAJDA Julia 08-05-20 UKS MTE Milanówek (MZ) o o xxx 1.66 PB
9 9 342
TWARDOWSKA Emilia 05-08-31 AML Słupsk (PM) o o xxx 1.66
12 12 340
PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) o xo xxx 1.66
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.78
2 RYDZ Aneta 94 RLTL Optima Radom 1.74
3 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.74
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.86
2 RYDZ Aneta 94 RLTL Optima Radom 1.82
3 WYSOCKA Alicja 03 CWKS Resovia Rzeszów 1.78
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.5606108 s. | Mem: 1.25 megabytes