66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 14:20:52
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RE 2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RP 2.02 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.94 KRAWCZUK (TRYLIŃSKA) Elżbieta AZS Białystok Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2003-03-02
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
Min. HMŚ 1.97 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-06 14:20:52
Wzwyż K Planowany START: 2022-03-06 13:07 ZAKOŃCZENIE: 14:13:00 DEKORACJA 17:05
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.82 wynik inf
1 1 299
MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - xo o r 1.78 U23(1)
2 6 217
RYDZ Aneta 94-03-30 RLTL Optima Radom (MZ) - o o xo xxx 1.74
3 7 294
KOKOT Katarzyna 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o xo xo xxx 1.74
4 3 300
WYSOCKA Alicja 03-03-05 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - xo o xxo xxx 1.74 PB
5 2 470
SŁODZIŃSKA Maja 06-08-29 UKS OSoT Szczecin (ZP) o o o xxx 1.70
6 5 17
STEFANIUK Weronika 00-02-23 KS AZS AWF Wrocław (DS) o xo o xxx 1.70 =PB U23(2)
7 10 325
GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) o o xo xxx 1.70
8 9 135
KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) o xo xo xxx 1.70 U23(3)
9 8 328
TWARDOWSKA Emilia 05-08-31 AML Słupsk (PM) o xo xxo xxx 1.70
4 466
SZCZUKO Urszula 01-02-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) xxx NM U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.75
1 BORYS Paulina 98 SKLA Sopot 1.75
3 WAL Paulina 91 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.70
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 LIĆWINKO Kamila 86 KS Podlasie Białystok 1.82
2 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.82
3 DUTKIEWICZ Julia 98 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.78
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1927211 s. | Mem: 1.25 megabytes