64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 21:16:06
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
15.36 LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RE 15.36 LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RE (U20) 13.91 PELETEIRO Ana ESP Sabadell (ESP) 2014-02-23
RP 14.16 TRYBAŃSKA Małgorzata KS AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2011-01-27
RP (U23) 13.78 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Łódź 2012-02-12
RP (U20) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
 

Data aktualizacji: 2020-02-29 21:16:06
Trójskok K Planowany START: 2020-02-29 20:05 ZAKOŃCZENIE: 21:00:00 DEKORACJA 21:25
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 288
SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 13.20
13.11
13.21
13.45
13.46
x
13.46 PB
2 4 79
BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) x
x
12.61
x
x
12.51
12.61 U23(1)
3 3 249
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) 12.02
x
11.80
12.41
11.79
x
12.41 PB U23(2)
4 1 299
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x
11.90
x
12.17
x
12.16
12.17 U23(3)
5 6 93
SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź (LD) 12.07
11.59
x
12.14
12.11
12.17
12.17 SB U23(4)
6 7 1
DWORAK Anna 98-03-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.80
11.57
11.42
11.90
11.62
11.73
11.90 U23(5)
7 5 170
STASIAK Anna 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.56
x
x
11.82
11.49
11.75
11.82 U23(6)
8 8 101
JĘDRZEJCZYK Dominika 99-08-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.04
x
x
x
x
x
11.04 U23(7)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.28
2 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 13.28
3 KWIECIEŃ Aleksandra 00 MKS Hermes Gryfino 12.65
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 JAGACIAK MICHALSKA Anna 90 OŚ AZS Poznań 13.47
2 SZÓSTAK Adrianna 96 SL Olimpia Poznań 13.02
3 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 12.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.045818090438843 s.