68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 12:46:49
K60 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1995-02-09
RE 6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
RE 6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1995-02-09
RP 6.99 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Toruń 2022-03-05
RP (U23) 7.08 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Karlsruhe (GER) 2019-02-02
RP (U20) 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
RP (U18) 7.40 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa Toruń 2018-02-10
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-18 12:46:49 OFICJALNE
60 m K - FINAŁ Planowany START: 2024-02-17 21:50 WYSTARTOWANO: 21:49:55 DEKORACJA 22:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 5 407 SWOBODA Ewa 97-07-26 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.05 0.163
2 6 177 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96-11-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.25 0.187
3 4 406 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.26 0.187
4 2 357 PIOTROWSKA Aleksandra 04-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.29 0.141 PB U23(1)
4 3 16 MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.29 0.105
6 8 87 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7.41 0.143 SB
7 7 220 KOTWIŁA Martyna 99-01-13 RLTL Optima Radom (MZ) 7.41 0.181
8 1 192 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.46 0.180 =PB U23(2)
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 6.99
2 SKRZYSZOWSKA Pia 01 KS AZS AWF Warszawa 7.12
3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.28
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 SWOBODA Ewa 97 KS AZS AWF Katowice 7.10
2 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96 KS AZS AWF Warszawa 7.25
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 7.28
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0125511 s. | Mem: 1.25 megabytes