63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 19:52:55
0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:15  60 m pł K (5bój)  [s]
11:30  400 m K  [el]
11:49  W dal M (7bój) 
11:50  400 m M  [el]
11:51  Wzwyż K (5bój) 
12:45  Kula M (7bój) 
13:57  Wzwyż M (7bój) 
14:00  Kula K (5bój) 
15:10  W dal K (5bój) 
16:30  Ceremonia otwarcia 
17:01  800 m K  [el]
17:19  60 m M  [el]
17:21  Trójskok M 
17:30  Tyczka K 
18:13  800 m M  [el]
18:37  60 m M  [F]
18:51  60 m pł K  [el]
19:01  Kula K 
19:18  60 m K  [el]
19:20  Trójskok K 
19:36  Wzwyż M 
19:44  800 m K (5bój)  [s]
19:45  5-bój K 
20:00  60 m pł K  [F]
20:11  1500 m M  [s]
20:20  1500 m K  [s]
20:37  60 m K  [F]
rk team total
1 AZS-AWF Katowice (SL) 5 1 3 9
2 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3 2 5
3 RLTL ZTE Radom (MZ) 2 2 1 5
4 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2 1 5 8
5 KS Podlasie Białystok (PD) 2 1 3
6 KS AZS AWF Kraków (MA) 2 2 4
7 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 3 3 7
8 OŚ AZS Poznań (WP) 1 2 1 4
9 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1 1 3
9 RKS Łódź (LD) 1 1 1 3
11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1 2
12 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 2 3
13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1
13 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1
13 KL Gdynia (PM) 1 1
13 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
13 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 1 1
13 MKS Inowrocław (KP) 1 1
13 OSOT Szczecin (ZP) 1 1
13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1 1
22 LKS Stal Mielec (PK) 1 1 2
22 MKL Toruń (KP) 1 1 2
22 SKLA Sopot (PM) 1 1 2
22 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1 2
26 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
26 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1
26 KKL Kielce (SK) 1 1
26 KS Agros Zamość (LU) 1 1
26 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 1
26 MKS MOS Wrocław (DS) 1 1
26 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) 1 1
26 UKS Lider Siercza (MA) 1 1
26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 1 1
26 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1
26 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
26 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1
38 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 2 2
38 MKS Hermes Gryfino (ZP) 2 2
40 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1
40 MKL Szczecin (ZP) 1 1
40 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) 1 1
40 UKS Orlica Domaniów (DS) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.057510137557983 s.