PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-19 19:41:51
K800 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 3000ch 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2023-02-18
DZIEŃ 2
2023-02-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 400m KOBIET - NATALIA KACZMAREK 50.83!
REKORD POLSKI U20 W SKOKU O TYCZCE MĘŻCZYZN - MICHAŁ GAWENDA 5.42!
REKORD POLSKI U20 W BIEGU NA 3000m MĘŻCZYZN - KAMIL HERZYK 8:04.47!

REKORDY
1:55.82 ČEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RE 1:55.82 ČEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RP 1:59.29 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa Toruń 2017-02-10
RP (U23) 1.59.99 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Birmingham (GBR) 1999-02-14
RP (U20) 2:06.85 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola Spała 2016-01-31
RP (U18) 2:10.3 SZYDŁOWSKA Ewa PIAST Gliwice Warszawa 1976-01-25
Min. HME 2:02.20 Stambuł (TUR) 2023-03-02
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-19 11:38:55
800 m K - elim 3 Planowany START: 2023-02-18 11:55 WYSTARTOWANO: 12:09:39
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 382
KORBUT Milena 00-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) 2:08.70 Q 2
2 4 366
BREZA Magdalena 04-11-26 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 2:08.89 Q PB 3
3 6 284
DYBKA Agnieszka 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:09.60 q SB 5
4 3 254
SOWA Oliwia 01-01-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:11.55 U23 (1) 10
5 1 297
SZYMAŃSKA Dominika 02-05-14 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 2:16.54 PB U23 (4) 14
6 2 368
PIECHOWSKA Roksana 05-07-12 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 2:18.04 16
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:01.90
2 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:02.12
3 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:03.41
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:07.55
2 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:08.00
3 LEMIESZ Aneta 81 KS Lemiesz Team Warszawa 2:08.08
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0477459 s. | Mem: 1.25 megabytes