68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 12:36:42
WMkula 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
23.56 CROUSER Ryan USA Los Angeles (USA) - S 2023-05-27
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 12:36:42 OFICJALNE
Kula M (7bój) - Gr. A Planowany START: 2024-02-17 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty ... rank
1 5 191
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 14.59 15.49 15.32 15.49 820 1
2 6 194
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) x 14.08 14.12 14.12 736 2
3 7 295
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 12.79 14.07 13.34 14.07 SB 733 3
4 9 176
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.46 13.87 13.55 13.87 U23 720 4
5 1 291
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 12.90 x 12.90 12.90 661 5
6 3 101
TROŚCIANKA Hubert 06-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 11.90 12.37 12.29 12.37 629 6
7 11 19
PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.88 11.93 12.10 12.10 U23 612 7
8 10 6
BRZEZIŃSKI Artur 04-02-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.40 x 11.10 11.40 U23 570 8
9 4 10
JUNG Marcin 04-03-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.23 x 10.24 11.23 U23 560 9
10 2 302
MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.64 10.48 10.21 10.64 U23 524 10
8 193
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS U23
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1002529 s. | Mem: 768 kilobytes