68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 12:47:49
WKw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) - S 1987-08-30
RE 2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RP 2.02 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.94 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 TRYLIŃSKA (KRAWCZUK) Elżbieta AZS Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2003-03-02
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
RP (U18) 1.85 KRAWCZUK Elżbieta AZS Białystok Warszawa 1977-02-20
RP (U18) 1.85 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2000-02-18
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 12:47:49 OFICJALNE
Wzwyż K (5bój) - Gr. A Planowany START: 2024-02-17 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:31:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 wynik inf punkty ... rank
1 1 460
MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) - - - - - o o o o xxo xxo r 1.77 U23 941 1
2 3 172
SŁOCKA Julia 01-02-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - o o o o o xo xxx 1.74 =PB 903 3
3 9 380
LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) - - - - - o o o xo xxo xxx 1.74 903 2
4 2 373
BIELSKA Edyta 01-06-17 SKLA Sopot (PM) - - - o o o o o xo xxx 1.71 SB 867 4
5 10 377
GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 SKLA Sopot (PM) - - - o o xo o xxo xo xxx 1.71 U23 867 5
6 4 502
KONIECZKO Martyna 05-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - o o xo xo xxx 1.68 830 6
7 7 174
SURA Kornelia 02-06-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) o o o o xxo xo xxo xxx 1.65 U23 795 7
8 11 501
BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - o xo o o xo xxx 1.62 U23 759 8
9 8 299
KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o o xxo o xxx 1.59 U23 724 9
10 6 93
KUCZMYŁO Olga 03-07-19 AZS-AWF Gorzów (LB) o o xxx 1.50 U23 621 10
5 17
NOWAK Nadia 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) xxx NM U23
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.10502 s. | Mem: 1.25 megabytes