68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 18:48:41
WK60pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
7.68 KALLUR Susanna SWE Karlsruhe (GER) 2008-02-10
7.67* CHARLTON Devynne BAH New York (USA) 2024-02-11
7.67* JONES Tia USA Albuquerque (USA) 2024-02-16
RE 7.68 KALLUR Susanna SWE Karlsruhe (GER) 2008-02-10
RP 7.77 BIELCZYK Zofia Polonia Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-01
RP (U23) 7.77 BIELCZYK Zofia Polonia Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-01
RP (U20) 8.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków Toruń 2017-02-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 18:48:41 OFICJALNE
60 m pł K (5bój) - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-17 10:15 WYSTARTOWANO: 10:16:15
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty ... rank
1 4 380
LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) 8.51 0.194 PB 1015 1
2 6 172
SŁOCKA Julia 01-02-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8.64 0.227 PB 987 2
3 5 460
MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) 8.66 0.194 U23 982 3
4 7 377
GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 SKLA Sopot (PM) 8.74 0.205 U23 965 4
5 3 373
BIELSKA Edyta 01-06-17 SKLA Sopot (PM) 8.86 0.282 939 5
6 2 17
NOWAK Nadia 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 9.02 0.229 U23 906 7
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.065491 s. | Mem: 768 kilobytes