68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
M3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
7:23.81 GIRMA Lamecha ETH Liévin (FRA) 2023-02-15
RE 7:24.68 KATIR Mohamed ESP Liévin (FRA) 2023-02-15
RP 7:49.26 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok Sopot 2014-02-23
RP (U23) 7:54.04 SHEGUMO Yared Polonia Warszawa Lipsk (GER) 2004-02-14
RP (U20) 8:04.47 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Toruń 2023-02-19
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:41:49 OFICJALNE
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-18 17:45 WYSTARTOWANO: 17:47:38
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 304
RAK Filip 03-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7:56.51 PB U23(1) 1
2 12 508
GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 7:58.82 PB 2
3 11 423
HERZYK Kamil 04-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 8:00.51 U23(2) 3
4 9 210
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 8:01.00 SB 4
5 7 86
POGORZELSKI Konrad 03-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 8:01.28 PB U23(3) 5
6 10 354
MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:03.38 PB U23(4) 6
7 8 217
GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 8:03.84 PB U23(5) 7
8 4 257
ANTOSZ Wiktor 02-10-19 Kraków Athletics Team (MA) 8:06.67 PB U23(6) 8
9 6 212
BAJORSKI Adam 04-09-11 RLTL Optima Radom (MZ) 8:16.27 U23(7) 9
10 3 358
SKALSKI Szymon 02-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:24.38 U23(8) 16
11 5 106
PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 8:28.54 18
2 258
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 Kraków Athletics Team (MA) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 8:09.53
2 KOWALCZYK Andrzej 98 Kraków Athletics Team 8:14.14
3 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 8:15.06
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 ROZMYS Michał 95 AZS UMCS Lublin 7:54.93
2 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 7:59.65
3 GROBERSKI Michał 00 UKS Barnim Goleniów 8:02.13
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1214879 s. | Mem: 768 kilobytes