68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:51:52
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
3:30.60 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Liévin (FRA) 2022-02-17
RE 3:30.60 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Liévin (FRA) 2022-02-17
RP 3:35.71 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Toruń 2021-02-17
RP (U23) 3:39.82 OSTROWSKI Filip RKS Łódź Erfurt (GER) 2023-02-03
RP (U23) 3:38.49* WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice Ostrawa (CZE) 2024-01-30
RP (U23) 3:37.30* RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Toruń 2024-02-06
RP (U20) 3:45.62 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Toruń 2021-02-13
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:51:52 OFICJALNE
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-17 21:20 WYSTARTOWANO: 21:23:19 DEKORACJA 22:07
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 304 RAK Filip 03-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:49.54 U23(1) 1
2 10 412 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:50.27 U23(2) 2
3 8 258 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 3:51.03 3
4 6 288 CZERWIŃSKI Adam 88-10-02 UKS Lider Siercza (MA) 3:51.85 4
5 7 508 GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:51.96 5
6 5 29 SKIBIAK Kacper 00-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 3:54.71 SB 8
7 2 257 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 Kraków Athletics Team (MA) 3:55.33 U23(3) 9
8 3 511 KOMODA Dawid 03-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:56.71 U23(5) 12
9 1 390 PIĄTEK Michał 03-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:57.61 U23(6) 13
10 4 230 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:03.62 16
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:41.53
2 KOWALCZYK Andrzej 98 Kraków Athletics Team 3:43.90
3 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 3:48.47
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 ROZMYS Michał 95 AZS UMCS Lublin 3:47.00
2 OSTROWSKI Filip 01 RKS Łódź 3:48.12
3 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:48.93
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.018657 s. | Mem: 1.25 megabytes