68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
K800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
1:55.82 ČEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RE 1:55.82 ČEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RP 1:59.29 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa Toruń 2017-02-10
RP (U23) 1.59.99 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Birmingham (GBR) 1999-02-14
RP (U20) 2:06.85 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola Spała 2016-01-31
RP (U18) 2:10.3 SZYDŁOWSKA Ewa Piast Gliwice Warszawa 1976-01-25
RP (U18) 2:09.25* CIEŚLAK Olivia LKS Vectra Włocławek New York (USA) 2024-01-14
RP (U18) 2:08.32* CIEŚLAK Olivia LKS Vectra Włocławek New York (USA) 2024-02-04
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 17:20:11 OFICJALNE
800 m K - elim 1 Planowany START: 2024-02-17 11:55 WYSTARTOWANO: 11:54:57
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 166 SARNA Angelika 97-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:08.35 Q 5
2 6 307 DYBKA Agnieszka 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:08.90 Q 7
3 2 350 KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2:09.67 L 9
4 3 420 BOCHENEK Jagoda 06-05-27 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:09.82 10
5 4 173 STRZEŻYSZ Małgorzata 04-10-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:10.32 12
6 1 386 PIECHOWSKA Roksana 05-07-12 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 2:13.85 PB 14
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:07.55
2 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:08.00
3 LEMIESZ Aneta 81 KS Lemiesz Team Warszawa 2:08.08
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:02.38
2 SARNA Angelika 97 KS AZS AWF Warszawa 2:03.67
3 DYBKA Agnieszka 00 CWKS Resovia Rzeszów 2:08.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.011378 s. | Mem: 1.25 megabytes