68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:48:45
K3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
8:16.60 DIBABA Genzebe ETH Stockholm (SWE) 2014-02-06
RE 8:26.41 MUIR Laura GBR Karlsruhe (GER) 2017-02-04
RP 8:38.21 CHOJECKA Lidia Warszawianka Stuttgart (GER) 2007-02-03
RP (U23) 8:45.29 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Birmingham (GBR) 2017-02-18
RP (U20) 9:06.27 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sztokholm (SWE) 2014-02-06
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:48:45 OFICJALNE
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-18 20:20 WYSTARTOWANO: 20:21:44
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 367 LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 8:51.74 PB 1
2 3 456 GALANT Martyna 95-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 8:57.39 2
3 2 459 KONIECZEK Alicja 94-11-02 OŚ AZS Poznań (WP) 9:03.47 3
4 15 366 BREZA Olimpia 02-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 9:05.90 U23(1) 4
5 13 124 WIERNICKA Zuzanna 06-10-21 RKS Łódź (LD) 9:08.10 5
6 11 479 KONIECZEK Aneta 97-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 9:14.79 PB 6
7 14 351 KORALEWSKA Julia 02-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 9:15.22 PB U23(2) 7
8 12 140 CHORZĘPA Agnieszka 01-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9:25.78 SB 8
9 9 336 KRAWCZYŃSKA Martyna 04-11-21 KS Prefbet-Sonarol (PD) 9:47.16 U23(3) 9
10 10 334 DUBIELLA Monika 00-05-02 KS Prefbet-Sonarol (PD) 9:48.85 10
11 6 432 PERYT Maja 04-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 9:52.48 PB U23(4) 11
12 7 256 BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 9:55.45 PB 12
13 5 281 WĄSIK Maja 04-05-18 KS SportWise Kraków (MA) 10:03.21 PB U23(5) 13
14 4 267 MAŁEK Emilia 00-04-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 10:20.41 PB 14
15 8 355 OLESIEJUK Magdalena 04-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10:25.92 U23(6) 15
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 9:03.47
2 KRÓLIK Kinga 99 UKS Azymut Pabianice 9:04.75
3 LIZAKOWSKA Weronika 98 KUKS Remus Kościerzyna 9:08.61
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 8:53.76
2 LIZAKOWSKA Weronika 98 KUKS Remus Kościerzyna 9:02.70
3 KONIECZEK Alicja 94 OŚ AZS Poznań 9:05.97
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0108962 s. | Mem: 1.25 megabytes