PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-18 20:13:31
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 3000ch 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2023-02-18
DZIEŃ 2
2023-02-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 400m KOBIET - NATALIA KACZMAREK 50.83!
REKORD POLSKI U20 W SKOKU O TYCZCE MĘŻCZYZN - MICHAŁ GAWENDA 5.42!
REKORD POLSKI U20 W BIEGU NA 3000m MĘŻCZYZN - KAMIL HERZYK 8:04.47!

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:17  60 m pł K (5bój)  [s]
10:39  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
11:55  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:25  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:45  Kula K (5bój)  [Gr. A]
14:45  W dal K (5bój)  [Gr. A]
16:37  Trójskok M 
17:00  Tyczka K 
17:20  Kula K 
17:31  60 m M  [el]
18:35  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  60 m M  [F]
18:55  60 m pł K  [el]
19:07  Kula M 
19:12  60 m K  [el]
19:20  Trójskok K 
19:32  1500 m K  [s]
19:55  60 m pł K  [F]
20:07  1500 m M  [s]
20:25  60 m K  [F]
REKORDY
3:53.09 TSEGAY Gudaf ETH Liévin (FRA) 2021-02-09
RE 3:57.91 AREGAWI Abeba SWE Stockholm (SWE) 2014-02-06
RP 4:03.58 CHOJECKA Lidia Pogoń Siedlce Birmigham (GBR) 2003-02-21
RP (U23) 4:05.86 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Maebashi (JPN) 1999-03-06
RP (U20) 4:16.63 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Mondeville (FRA) 2014-02-01
Min. HME 4:09.00 Stambuł (TUR) 2023-03-02
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-18 19:49:59
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-02-18 19:32 WYSTARTOWANO: 19:32:06
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 436
GALANT Martyna 95-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 4:15.31 1
2 9 78
ENNAOUI Sofia 95-08-30 AZS UMCS Lublin (LU) 4:15.52 2
3 7 350
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:16.50 3
4 6 226
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:21.97 4
5 3 320
KRAWCZYŃSKA Martyna 04-11-21 KS Prefbet-Sonarol (PD) 4:22.08 5
6 4 26
ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:23.75 U23 (1) 6
7 5 349
BREZA Olimpia 02-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:24.01 U23 (2) 7
8 2 332
NOWAKOWSKA Katarzyna 03-10-21 AML Słupsk (PM) 4:25.71 U23 (3) 8
9 1 407
MICHALAK Sandra 87-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna (SL) 4:27.81 SB 9
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 4:24.04
2 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:24.33
3 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:24.53
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 4:20.12
2 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 4:20.92
3 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:21.22
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.068872 s. | Mem: 1.25 megabytes