68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:51:52
M60 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
6.34 COLEMAN Christian USA Albuquerque (USA) 2018-02-18
RE 6.41 JACOBS Lamont Marcell ITA Beograd (SRB) 2022-03-19
RP 6.51 WORONIN Marian Legia Warszawa Liévin (FRA) 1987-02-21
RP (U23) 6.57 NOWAK Marcin AZS Kraków Maebashi (JPN) 1999-03-07
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
RP (U20) 6.68* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Stockholm (SWE) 2024-02-03
RP (U20) 6.61* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Wrocław 2024-02-10
RP (U18) 6.82 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Spała 2022-01-23
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:51:52
60 m M Planowany START: 2024-02-17 18:53 WYSTARTOWANO: 18:53:00
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 1 312
WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6.72 0.158 Q U23 1
1 5 2 55
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 6.75 (746) 0.188 Q 2
2 5 1 498
BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 6.75 (749) 0.143 Q U23 3
2 7 2 216
GIZICKI Tomasz 04-06-14 RLTL Optima Radom (MZ) 6.76 (752) 0.127 Q U23 4
1 3 3 392
BURDA Adam 99-06-10 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.76 (757) 0.164 Q 5
2 6 3 70
KRUPA Patryk 02-04-21 AZS UMCS Lublin (LU) 6.79 0.159 Q U23 6
3 3 1 401
ŁĘCZYCKI Artur 00-02-05 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.80 0.136 q 7
3 6 2 405
SIKORSKI Jakub 01-09-01 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.83 0.150 q 8
4 8 2 445
WYKROTA Patryk 00-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.84 0.141 SB 9
5 4 2 329
SACHARCZUK Radosław 93-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) 6.85 (841) 0.134 PB 10
3 7 3 438
GRZĄKA Dawid 04-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.85 (845) 0.175 U23(5) 11
4 4 3 13
ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 KS AZS AWF Wrocław (DS) 6.88 0.148 U23(6) 12
4 6 1 356
OPUSZEWICZ Damian 03-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 6.89 0.182 U23(7) 13
6 3 2 283
MALAREK Michał 98-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 6.90 0.149 14
5 7 1 400
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.93 0.202 15
5 5 3 206
PÓŁTORAK Seweryn 03-08-22 OKS Skra Warszawa (MZ) 6.94 0.154 U23(8) 16
6 8 1 287
FUJAK Oliwier 04-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 6.97 0.195 U23(9) 17
6 2 3 303
MUSIAŁ Tymoteusz 03-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.00 0.200 U23(10) 18
7 1 3 228
ŻEBROWSKI Dawid 97-01-08 RLTL Optima Radom (MZ) 7.03 (026) 0.178 19
8 8 3 196
BUCZYŃSKI Kacper 06-04-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 7.03 (028) 0.174 20
7 2 1 270
MATULSKI Hubert 06-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.14 0.241 21
2 2 23
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) DQ TR 16.8
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 6.66
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 6.66
3 LEMPACH Jakub 01 AZS UMCS Lublin 6.67
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 6.58
2 ŁUKOMSKI Adam 01 KS AZS AWF Wrocław 6.64
3 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 6.68
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.6936171 s. | Mem: 1.25 megabytes