68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 12:46:49
K60 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1995-02-09
RE 6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
RE 6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1995-02-09
RP 6.99 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Toruń 2022-03-05
RP (U23) 7.08 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Karlsruhe (GER) 2019-02-02
RP (U20) 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
RP (U18) 7.40 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa Toruń 2018-02-10
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:51:52
60 m K Planowany START: 2024-02-17 20:45 WYSTARTOWANO: 20:45:01
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 3 407 SWOBODA Ewa 97-07-26 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.09 0.155 Q 1
1 4 1 406 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.19 0.165 Q PB 2
1 6 2 16 MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.28 0.121 Q PB 3
2 3 2 177 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96-11-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.29 0.186 Q 4
2 6 3 357 PIOTROWSKA Aleksandra 04-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.31 0.151 Q PB U23 5
2 6 1 220 KOTWIŁA Martyna 99-01-13 RLTL Optima Radom (MZ) 7.38 0.168 Q 6
3 5 1 87 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7.42 0.192 q SB 7
3 2 3 192 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.47 0.189 q U23 8
3 8 2 395 GUZOWSKA Paulina 00-06-17 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.50 0.171 SB 9
4 3 1 77 ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) 7.51 (502) 0.218 U23 10
4 4 2 414 ZIMOLĄG Oliwia 05-03-07 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.51 (505) 0.192 11
4 5 3 500 GRZYB Wiktoria 97-10-14 MKL Szczecin (ZP) 7.54 0.181 12
5 3 3 164 PALUCH Paulina 98-12-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.55 0.212 13
5 2 2 426 POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 7.56 0.229 14
5 7 1 260 BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.57 0.201 15
6 2 1 4 PUZIO Dorota 03-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 7.60 0.230 U23 16
6 7 2 61 REJCHERT Anna 04-10-27 MKL Toruń (KP) 7.67 0.161 U23 17
7 1 2 314 WROŃSKA Wiktoria 00-01-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7.70 0.210 =SB 18
7 1 1 42 ADAMEK Klaudia 99-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.75 (743) 0.189 19
6 8 3 227 SZCZĘSNA Natalia 04-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 7.75 (746) 0.266 U23 20
7 7 3 170 SKIERKOWSKA Martyna 00-01-05 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.77 0.202 21
8 1 3 468 WÓJCIK Natalia 04-08-28 OŚ AZS Poznań (WP) 7.83 0.173 U23 22
5 2 155 KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
8 1 152 JÓŹWICKA Małgorzata 02-06-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 6.99
2 SKRZYSZOWSKA Pia 01 KS AZS AWF Warszawa 7.12
3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.28
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 SWOBODA Ewa 97 KS AZS AWF Katowice 7.10
2 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96 KS AZS AWF Warszawa 7.25
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 7.28
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0156648 s. | Mem: 1.25 megabytes