66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 16:25:42
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
8.79 LEWIS Carl USA New York (USA) 1984-01-27
RE 8.71 BAYER Sebastian GER Turin (ITA) 2009-03-08
RP 8.18 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18 STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-08
RP (U23) 8.01 STARZAK Marcin AZS Kraków Chemnitz (GER) 2007-02-23
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
Min. HMŚ 8.22 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-06 16:25:42
W dal M Planowany START: 2022-03-06 15:18 ZAKOŃCZENIE: 16:16:00 DEKORACJA 17:45
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 4 92
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.68
7.80
7.98
x
8.01
7.94
8.01
PB
2 12 9
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.52
7.07
7.40
7.36
7.40
x
7.52
3 5 280
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 7.31
7.49
x
7.15
x
7.37
7.49
SB
4 10 215
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 7.30
7.08
7.11
7.30
x
7.03
7.30
PB U23(1)
5 3 89
CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.92
6.81
7.17
7.20
7.23
6.94
7.23
PB U23(2)
6 9 304
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.09
x
7.17
-
7.23
x
7.23
SB
7 2 64
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 7.16
7.02
6.93
x
7.17
x
7.17
8 7 465
STRZAŁKOWSKI Adrian 90-03-28 STS Pomerania Szczecin (ZP) 7.16
x
x
6.74
6.76
r
7.16
SB
9 8 91
LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.00
7.10
x



7.10
PB U23(3)
10 11 115
KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 6.66
6.92
x



6.92
U23(4)
11 6 317
TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.61
6.67
x



6.67
U23(5)
1 413
TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL)





DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.80
2 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.77
3 KAŃSKI Norbert 98 AZS-AWFiS Gdańsk 7.70
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.68
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.64
3 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 7.51
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.2641039 s. | Mem: 1.25 megabytes