66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 16:35:14
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RE 6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RP 6.00 LISEK Piotr OSOT Szczecin Potsdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.86 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Gandawa (BEL) 2011-02-13
RP (U20) 5.40 MICHALSKI Łukasz ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2007-02-11
Min. HMŚ 5.81 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-06 16:35:14
Tyczka M Planowany START: 2022-03-06 14:15 ZAKOŃCZENIE: 16:25:00 DEKORACJA 17:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 4.20 4.40 4.60 4.80 4.91 5.01 5.11 5.21 5.31 5.41 5.51 5.61 5.71 5.81 wynik inf
1 4 464
LISEK Piotr 92-08-16 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - - - - - xxo - xo - xxx 5.61
2 7 47
WOJCIECHOWSKI Paweł 89-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - - xo o - xx- x 5.41
3 12 43
PAWLIK Karol 94-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - o - xo o xxx 5.31 SB
4 9 16
SOBERA Robert 91-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - - xo - xxx 5.21
5 11 34
CHMARA Sebastian 99-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o - o xxo xxx 5.11
6 1 168
MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - xo o xo o - xxx 5.01 U2(1)
7 5 414
KUPCZAK Adrian 02-01-27 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - o o o xx- x 4.80 U23(2)
7 6 205
GAWENDA Michał 05-06-15 OKS Skra Warszawa (MZ) - - - o - xxx 4.80
9 3 444
CZERNIAK Przemysław 84-03-27 SL Olimpia Poznań (WP) - o o xxx 4.60 SB
10 8 138
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 97-06-25 RKS Łódź (LD) - - xo xxx 4.60
10 10 14
NAWOCKI Paweł 01-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - o xo xxx 4.60 U23(3)
12 2 15
PEITLER Antoni 02-03-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) xxo xo xxx 4.40 U23(4)
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.70
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.60
3 JERZY Mateusz 95 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.40
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.60
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.40
3 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.30
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.201757 s. | Mem: 1.25 megabytes