68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:41:29
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
23.56 CROUSER Ryan USA Los Angeles (USA) - S 2023-05-27
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:41:29 OFICJALNE
Kula M Planowany START: 2024-02-17 20:35 ZAKOŃCZENIE: 21:30:00 DEKORACJA 22:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 416 HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 18.98 19.22 20.20 19.64 19.96 20.12 20.20
2 8 162 MAZUR Szymon 98-09-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 19.11 19.09 19.11 x x x 19.11
3 9 148 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 18.54 x x 18.95 18.65 18.82 18.95 PB
4 7 369 KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 18.39 18.45 18.22 18.62 x x 18.62 SB
5 10 368 HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 16.03 15.73 16.13 x x 16.77 16.77 U23
6 4 331 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.07 16.28 x 15.34 16.07 x 16.28 U23
7 1 492 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.39 15.72 15.75 15.55 x 15.61 15.75 U23
8 5 293 BUCHWALD Jakub 04-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.63 15.75 15.56 15.26 x 15.45 15.75 U23
9 12 447 RODZIAK Damian 03-01-27 LUKS Orkan Września (WP) 15.32 15.63 15.45 15.63 U23
10 6 478 RODZIAK Karol 04-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 14.51 x 15.27 15.63 U23
11 3 348 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.80 14.60 x 14.60
11 481 WITA Patryk 04-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNS U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.53
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.07
3 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej Puck 19.19
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.55
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.09
3 MAZUR Szymon 98 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 18.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.010896 s. | Mem: 1.25 megabytes