66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 15:53:52
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
22.82 CROUSER Ryan USA Fayetteville (USA) 2021-01-24
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
Min. HMŚ 21.10 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-06 15:53:52
Kula M Planowany START: 2022-03-06 14:25 ZAKOŃCZENIE: 15:22:00 DEKORACJA 15:57
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 448
BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.53 x x x 20.99 x 21.53
2 1 402
HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 20.35 20.46 20.46 20.90 21.07 x 21.07 SB
3 6 352
KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 18.78 18.84 18.51 x 19.19 x 19.19
4 10 394
SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) 18.95 x 18.85 19.02 19.00 19.12 19.12
5 11 75
ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) x x 18.21 x 18.61 x 18.61
6 3 158
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 17.91 17.61 18.50 18.07 17.73 17.90 18.50 PB U23(1)
7 7 408
MAZUR Szymon 98-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 18.18 17.65 18.03 18.40 17.71 17.81 18.40
8 2 228
GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.84 18.37 x 17.94 x x 18.37
9 8 450
MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 17.33 17.45 17.37 17.45 U23(2)
10 4 230
PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) x 16.94 16.93 16.94
11 12 449
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.28 15.80 x 15.80 U23(3)
12 9 451
RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.23 x 14.24 15.23 U23(4)
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.24
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.16
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.07
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.77
2 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.45
3 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 19.77
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.2044101 s. | Mem: 1.25 megabytes