68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 19:59:46
Kkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
22.63 LISOVSKAYA Natalya URS Moskva (URS) - S 1987-06-07
RE 22.50 FIBINGEROVÁ Helena TCH Jablonec (TCH) 1977-02-19
RP 19.26 ZABAWSKA Krystyna Podlasie Białystok Spała 1999-02-21
RP (U23) 18.30 WOLSKA Małgorzata AZS Katowice Zabrze 1988-02-20
RP (U20) 16.86 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Toruń 2023-02-18
RP (U18) 15.18 PTASZKIEWICZ Agnieszka WKS Ciechanów Warszawa 1993-02-13
 

Data aktualizacji: 2024-02-17 19:59:46 OFICJALNE
Kula K Planowany START: 2024-02-17 18:45 ZAKOŃCZENIE: 19:24:00 DEKORACJA 20:37
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 324 KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 17.46 17.78 x x x x 17.78
2 7 202 MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) x 17.05 17.11 16.90 x 16.79 17.11 U23(1)
3 1 325 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 KS Podlasie Białystok (PD) 13.79 13.58 13.93 13.66 x 13.96 13.96
4 3 490 MARSZELEWSKA Joanna 04-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.25 13.37 12.83 x x 13.02 13.37 SB U23(2)
5 2 321 CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) 12.39 x 12.42 12.39 12.88 13.23 13.23 U23(3))
6 4 488 KUCIŃSKA Klaudia 06-01-04 LKS Lubawa (WN) 11.63 12.33 11.84 11.68 x x 12.33
7 6 99 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 12.00 11.48 12.27 11.41 12.23 x 12.27 U23(4)
8 66 GUBA Paulina 91-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 GUBA Paulina 91 AZS UMCS Lublin 17.73
2 KARDASZ Klaudia 96 KS Podlasie Białystok 17.54
3 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 15.40
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 KARDASZ Klaudia 96 KS Podlasie Białystok 17.08
2 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 16.86
3 GAJEWSKA Alicja 03 AZS-AWFiS Gdańsk 15.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0104718 s. | Mem: 1.25 megabytes