66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 17:21:42
K800 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
1:55.82 CEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RE 1:55.82 CEPLAK Jolanda SLO Wien (AUT) 2002-03-03
RP 1:59.29 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa Toruń 2017-02-10
RP (U23) 1.59.99 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Birmingham (GBR) 1999-02-14
RP (U20) 2:06.85 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola Spała 2016-01-31
Min. HMŚ 2:01.50 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-03-06 17:21:42
800 m K - FINAŁ Planowany START: 2022-03-06 15:11 WYSTARTOWANO: 15:11:06 DEKORACJA 15:42
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 8 / 6 357
CICHOCKA Angelika 88-03-15 SKLA Sopot (PM) 2:07.55
2 7 / 5 237
KOCZANOWA Margarita 99-02-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:08.00
3 3 / 2 187
LEMIESZ Aneta 81-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 2:08.08 SB
4 5 / 4 381
KORBUT Milena 00-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) 2:09.66 U23(1)
5 4 / 3 432
BEKUS Joanna 97-11-06 OŚ AZS Poznań (WP) 2:10.77
6 6 / 4 339
KOŁAKOWSKA Agata 97-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2:11.14
7 2 / 2 297
DYBKA Agnieszka 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:11.67 U23(2)
8 1 / 1 306
JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) 2:12.46
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 PÓLKOWSKA Anna 96 AZS-AWFiS Gdańsk 2:05.75
2 ANKIEWICZ Emilia 90 AZS-AWF Warszawa 2:06.78
3 GULCZYŃSKA Natalia 97 MKL Szczecin 2:06.92
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:01.90
2 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:02.12
3 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:03.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1865499 s. | Mem: 1.25 megabytes