66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 17:44:24
M60 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
6.34 COLEMAN Christian USA Albuquerque (USA) 2018-02-18
RE 6.42 CHAMBERS Dwain GBR Turin (ITA) 2009-03-07
RP 6.51 WORONIN Marian Legia Warszawa Lievin (FRA) 1987-02-21
RP (U23) 6.57 NOWAK Marcin AZS Kraków Maebashi (JPN) 1999-03-07
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
Min. HMŚ 6.63 Belgrad (SRB) 2022-03-18
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 17:13:17
60 m M - elim 2 Planowany START: 2022-03-05 16:18 WYSTARTOWANO: 16:25:38
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 64
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 6.65 0.200 Q 1
2 7 384
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 AZS-AWF Katowice (SL) 6.84 (840) 0.193 Q 8
3 3 312
ŁUPIŃSKI Rafał 01-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 6.86 0.181 U23(4) 9
4 5 120
GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 6.97 0.176 =SB U23(7) 15
5 4 6
BUGAJSKI Paweł 01-02-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 6.98 0.179 U23(8) 16
6 8 212
GRZELAK Mateusz 01-01-18 RLTL Optima Radom (MZ) 7.08 0.204 =SB U23(9) 18
7 2 289
STUDNICKI Krzysztof 92-10-10 WKS Wawel Kraków (MA) 7.18 0.218 20
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.71
2 KWIATKOWSKI Karol 96 AZS-AWF Katowice 6.75
3 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 6.76
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.59
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 6.65
3 ŁUPIŃSKI Rafał 01 KS Podlasie Białystok 6.69
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1374762 s. | Mem: 1.25 megabytes