65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 14:38:23
WMt 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RE 6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RP 6.00i LISEK Piotr OSOT Szczecin Poczdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.86 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Gandawa (BEL) 2011-02-13
RP (U20) 5.40 MICHALSKI Łukasz ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2007-02-11
Min. HME 5.72 Toruń 2021-03-04
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-21 14:38:23
Tyczka M (7bój) Planowany START: 2021-02-21 12:35 ZAKOŃCZENIE: 14:29:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.90 5.00 5.10 wynik inf punkty rank
1 3 213 WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - - - - - o o o o xxx 5.00 910 1
2 8 211 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - - o o o xxo xxx 4.60 SB 790 2
3 1 178 KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - xxo o o xo xxx 4.50 SB 760 3
4 5 307 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - - - - o o o o xxx 4.40 731 5
5 9 349 BARAN Patryk 98-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - - - - o o - xxo xr 4.40 731 4
6 6 125 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - xxo - o xo o xxx 4.30 U23 702 6
7 7 447 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) xo o o xxo xo xxx 3.60 PB U23 509 7
8 4 448 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) o o o o xxx 3.50 PB U23 482 8
9 2 483 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) o xo xxx 3.30 PB U23 431 9
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0491409 s. | Mem: 1.25 megabytes