64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 13:31:54
WMkula 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
22.66 BARNES Randy USA Los Angeles (USA) 1989-01-20
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-29 13:31:54
Kula M (7bój) Planowany START: 2020-02-29 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:12:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 1 127
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 14.03 14.63 x 14.63 767 1
2 3 125
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 13.61 14.06 x 14.06 U23 732 2
3 7 186
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 12.77 13.62 x 13.62 PB 705 3
4 4 143
BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 12.38 x 13.15 13.15 U23 676 4
5 2 105
KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 13.04 x 13.04 670 5
6 6 99
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 12.32 x 12.33 12.33 U23 626 6
7 5 275
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 10.66 11.53 11.03 11.53 U23 578 7
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.059858083724976 s.