66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 11:02:30
WM60pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
7.29 HOLLOWAY Grant USA Madrid (ESP) 2021-02-24
RE 7.30 JACKSON Colin GBR Sindelfingen (GER) 1994-03-06
RP 7.51 ŚCIGACZEWSKI Tomasz Warszawianka Warszawa Maebashi (JPN) 1999-03-05
RP 7.48* CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Toruń 2022-02-22
RP (U23) 7.51 ŚCIGACZEWSKI Tomasz Warszawianka Warszawa Maebashi (JPN) 1999-03-05
Min. HMŚ 7.72 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-06 11:02:30
60 m pł M (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2022-03-06 09:50 WYSTARTOWANO: 09:52:02
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 197
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 8.25 0.146 920 1
2 4 293
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8.45 0.217 872 2
3 6 179
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8.64 0.155 PB U23 827 3
4 3 199
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 8.65 0.179 PB U23 825 4
5 2 430
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 8.72 0.127 U23 809 5
6 8 219
DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 9.21 0.195 U23 700 6
1 709
KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) DNS
7 200
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.2511399 s. | Mem: 1.25 megabytes